Latest Press Release

Bitcoin'de Zirve Kâr Satışları Ne Anlama Geliyor? 🧐Dogecoin Beklenen Hareketi Gerçekleştirecek mi? 📊

Buy Crypto at ExchangeBitcoin yeni rekor seviyesinden sonra bir miktar kar satışlarıyla karşılaştı.Peki kısa vadeli 71 bin dolar hedefi rafa mı kalktı? Dogecoin’de teknik sinyaller nasıl şekillendi?

Bitci Araştırma Müdürü Mehmet Çoban yorumluyor!

00:00 Başlangıç
00:05 Piyasaya Genel Bakış
01:39 Haber Akışı
02:30 BTC/USD Paritesi Teknik Analizi
06:29 DOGE/USD Paritesi Teknik Analizi

💻 Bitci.com’u yakından inceleyin; https://bit.ly/3yq1qcy

📲 App Store’dan indirin; https://apple.co/2RzcfZ6

📲 Play Store’dan indirin; https://bit.ly/2QBsYdS

Bitci.com’u sosyal medya hesapları üzerinden takip edin, bitcoin ve kripto paralar ile ilgili önemli seviyelere, en güncel haberlere ulaşın!

📌 Twitter: https://twitter.com/bitcicom
📌Instagram: https://www.instagram.com/bitcicom
📌 Facebook: https://www.facebook.com/bitcicom/
📌 Linkedin: https://www.linkedin.com/company/bitcicom/mycompany/

UYARI:Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan Bitci YouTube kanalı ve Bitci.com web sitesi sorumlu değildir.

source

Buy Crypto at Exchange
DMCA.com Protection Status
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro
Ads Blocker Detected

We have detected that you are using extensions to block ads. Ads help us pay for server and apps expenses. Please support us by disabling your ad blocker. We assure you our ads will not disrupt your reading and watching experience. Thank you so much. 

Refresh