Press Release

OPENSEA NFT PLATFORMU: BİNLERCE DOLARLIK MUHTEMEL AİRDROPİmkanınız varsa eğer hem Ether ağında hem de Polygon ağında NFT satın alın ve nft yükleyin sisteme. Hatta birçok cüzdandan polygon ağında işlem yapmanızı tavsiye ederim nasıl olsa ucuz.

Herhangi bir nft alıp satabilirsiniz. Airdrop Academy NFT’lerini alırsanız bize değil ancak kanalın düzenine katkı sağlamış olursunuz.

Polygon ağında işlem yapabilmeniz için Weth (Polygon ağında eth) ve işlem ucretleri için de çok az matic gerekiyor. Maticlerinizle quickswap üzerinden 5 10 dolarlık weth (eth) alıp nft satın alabilirsiniz.

Airdrop Academy NFT’s: https://opensea.io/AirdropAcademy

CRAFTLAB Başvuru Formu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfNeReqNQoR7rs9c5Kd6PL9Swj8cJSIqtZkn06llKGN8tSzJQ/viewform

Telegram Kanalımız:https://t.me/AirdropAcademyy

Twitter Adresimiz: https://twitter.com/AirdropAcademy1?s=09

#bscscan #ethplorer #airdrop #btc #giveaway #free #bsc #erc20 #crypto #bitcoin #kripto #eth #sol #defi #cmc #coinmarketcap #dappradar #dapp #metamask #trustwallet #NFT #Launchpad #bsc #avax #near #polygon #crypto #poocoin #dexguru #yieldwatch #hotwallet #coin #gamestarter #coinmarketcap #gateio #trustpad #babylon #bitexen #ido #ıdo #whitelist
#bedava #para

source