ŞİMDİ Yatırım Yapılacak 4 Metaverse Altcoini – Metaverse Altcoin SepetiBugünkü konumuz metaverse coinleri. Gelin metaverse altcoin sepeti, metaverse altcoinleri hakkında konuşalım. İyi seyirler!

SOSYAL MEDYA
Instagram: https://instagram.com/sahinue
Twitter: https://twitter.com/emirusahin

Bir kesim tamamen metaverse’ün sahte cennet olduğunu, insanları esir aldığını bir distopya olduğunu düşünüyor. Bir kesim ise tamamen farklı bir şekilde metaverse’ü heyecanla bekliyor gelecek burada diyor. Mark Zuckerberg’in açıklamasıyla fitili ateşlenen metaverse çılgınlığı devam ediyor her geçen gün yeni projeler çıkmaya devam ediyor.
Bugünkü konumuz metaverse coinleri; Tren hala kalkmadı, acaba şimdi atlama zamanı mı, hangi metaverse altcoinlerinin projeleri daha iyi, hangileri 5x-10x yapabilirler? Gelin konuşalım.

Öncelikle kripto paralara geçmeden önce hala 3x-5x-10x’lik fırsatlar var mı? Kesinlikle var sebebini anlatacağım. Şimdi gidin marketcap’i açın rastgele bir kripto para seçin 90% ihtimalle gerçek hayatta hiçbir kullanımı olmayacaktır. Hepimiz diyoruz “Projesi harika! Projesi iyi! Ama birçoğunu insanlar sadece trade etmek için kullanıyor. Alıyor, daha yükseğe satabilirse satıyor. Ama metaverse yani oyun kriptolarında durum farklı çünkü coinin kendisi onun içinde kullanılıyor aktif bir şekilde, bu da talep yaratıyor. Metaverse içinde işler var, aktiviteler var, karakter gelişimi var. Var da var. Bunların hepsinde oyunun tokenı kullanılıyor bu yüzden aslında metaverse coinlerinin birçok coinden kullanım alanı daha fazla. O zaman gelin bakalım patlamaya hazır 4 metaverse altcoini nelermiş.

00:00 Giriş
00:26 5X-10X Mümkün Mü?
01:28 Altcoin 1
04:14 Altcoin 2
06:18 Altcoin 3
07:37 Altcoin 4
09:36 UYARI
10:11 Metaverse Hakkında Düşüncelerim

Kanalda her zaman belirttiğim gibi söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kendi araştırmanızı yapın. Kanaldaki her şey tamamen bilgilendirme ve eğitim amaçlıdır.

source